Produkte > TGS > CL24M00000S015
CL24M00000S015
CL24M00000S015 TGS
3372_CL24M00000S015.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 24MHz 15pF SMD4741
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.185" L x 0.161" W (4.70mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 24 MHz