Produkte > LAIRD CONNECTIVITY INC. > CL4424-100-485-SP
CL4424-100-485-SP
CL4424-100-485-SP Laird Connectivity Inc.
Hersteller: Laird Connectivity Inc.
Description: TXRX 2.4GHZ RS485 100MW W/ANT'S
Features: 2 ConnexLink RS485 Units
Packaging: Bulk
Sensitivity: -99dBm
Function: 2 Transceivers
Frequency: 2.4GHz
Interface: RS-485
Modulation or Protocol: FHSS, FSK
Power - Output: 100mW
Applications: General Purpose
Data Rate (Max): 288kbps
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL4424-100-485-SP Laird Connectivity Inc.
Description: TXRX 2.4GHZ RS485 100MW W/ANT'S, Features: 2 ConnexLink RS485 Units, Packaging: Bulk, Sensitivity: -99dBm, Function: 2 Transceivers, Frequency: 2.4GHz, Interface: RS-485, Modulation or Protocol: FHSS, FSK, Power - Output: 100mW, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 288kbps.