CL4424-100-485
CL4424-100-485 Laird Connectivity Inc.
Hersteller: Laird Connectivity Inc.
Description: TXRX 2.4GHZ RS232 100MW W/ANT
Features: RS-485
Packaging: Bulk
Sensitivity: -99dBm
Function: Transceiver
Frequency: 2.4GHz
Interface: RS-485
Modulation or Protocol: FHSS, FSK
Power - Output: 100mW
Applications: General Purpose
Data Rate (Max): 288kbps
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL4424-100-485 Laird Connectivity Inc.
Description: TXRX 2.4GHZ RS232 100MW W/ANT, Features: RS-485, Packaging: Bulk, Sensitivity: -99dBm, Function: Transceiver, Frequency: 2.4GHz, Interface: RS-485, Modulation or Protocol: FHSS, FSK, Power - Output: 100mW, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 288kbps.