Produkte > LAIRD CONNECTIVITY INC. > CL4490-1000-485-SP
CL4490-1000-485-SP
CL4490-1000-485-SP Laird Connectivity Inc.
Product%20Brief%20-%20ConnexLink.pdf
Hersteller: Laird Connectivity Inc.
Description: TXRX 900MHZ RS485 W/ANT TERM BLK
Features: 2 ConnexLink RS485 Units
Packaging: Bulk
Sensitivity: -99dBm
Function: 2 Transceivers
Frequency: 902MHz ~ 928MHz
Interface: RS-485
Modulation or Protocol: FHSS, FSK
Power - Output: 1000mW
Applications: General Purpose
Data Rate (Max): 76.8kbps
Part Status: Active
auf Bestellung 79 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL4490-1000-485-SP Laird Connectivity Inc.
Description: TXRX 900MHZ RS485 W/ANT TERM BLK, Features: 2 ConnexLink RS485 Units, Packaging: Bulk, Sensitivity: -99dBm, Function: 2 Transceivers, Frequency: 902MHz ~ 928MHz, Interface: RS-485, Modulation or Protocol: FHSS, FSK, Power - Output: 1000mW, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 76.8kbps, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote CL4490-1000-485-SP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CL4490-1000-485-SP CL4490-1000-485-SP Hersteller : Ezurio Product%20Brief%20-%20ConnexLink.pdf Sub-GHz Modules 900MHz ConnexLink 1W RS485 Starter Pack includes 2 units