CLA1108-3-50TR-R Eaton - Electronics Division
eaton-cl1108-cla1108-multi-phase-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 50NH 80A 0.00028OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: 3 Phase
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.063" L x 0.433" W (27.00mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.28mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 80 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLA1108-3-50TR-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 50NH 80A 0.00028OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: 3 Phase, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.063" L x 0.433" W (27.00mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.28mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 50 nH, Current Rating (Amps): 80 A.
Weitere Produktangebote CLA1108-3-50TR-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLA1108-3-50TR-R CLA1108-3-50TR-R Hersteller : Eaton Electronics coois06615_1-2264021.pdf Coupled Inductors 4-PHASE 400nH 10A