Produkte > LUMINUS DEVICES > CLM-14-30-90-36-TC60-F7-3
CLM-14-30-90-36-TC60-F7-3
CLM-14-30-90-36-TC60-F7-3 Luminus Devices
Luminus_CLM-14_GEN6_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices
White LEDs COB Array Gen 6, 14mm LES, 3000K, 90 CRI
auf Bestellung 195 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM-14-30-90-36-TC60-F7-3 Luminus Devices
Description: CLM-14-30-90-36-TC60-F7-3, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 19.00mm L x 19.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 32.8V, Height: 1.37mm, Current - Test: 500mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.6A, Lumens/Watt @ Current - Test: 151 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 14.50mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2480lm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 19.00mm L x 19.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 32.8V
Height: 1.37mm
Current - Test: 500mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.6A
Lumens/Watt @ Current - Test: 151 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 14.50mm Dia
Temperature - Test: 85°C