Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CLM-22-18-70-36-AC38-F4-3
CLM-22-18-70-36-AC38-F4-3
CLM-22-18-70-36-AC38-F4-3 Luminus Devices Inc.
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CLM-22 GEN3 WHT SQ 1800K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.7V
Height: 1.37mm
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 2.2A
CCT (K): 1800K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 70
Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM-22-18-70-36-AC38-F4-3 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CLM-22 GEN3 WHT SQ 1800K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.7V, Height: 1.37mm, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 2.2A, CCT (K): 1800K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 70, Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Part Status: Active.