Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CLM-9-35-80-18-AC30-F4-3
CLM-9-35-80-18-AC30-F4-3
CLM-9-35-80-18-AC30-F4-3 Luminus Devices Inc.
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CLM-9 GEN3 WHT SQ 3500K
Packaging: Tray
Features: With Connector
Color: White, Warm
Size / Dimension: 13.50mm L x 13.50mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 18V
Height: 1.37mm
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
CCT (K): 3500K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 9.60mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 1250lm (Typ)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM-9-35-80-18-AC30-F4-3 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CLM-9 GEN3 WHT SQ 3500K, Packaging: Tray, Features: With Connector, Color: White, Warm, Size / Dimension: 13.50mm L x 13.50mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 18V, Height: 1.37mm, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, CCT (K): 3500K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 9.60mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1250lm (Typ).