Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CLM-9-40-95-36-AA00-F2-3
CLM-9-40-95-36-AA00-F2-3
CLM-9-40-95-36-AA00-F2-3 Luminus Devices Inc.
Luminus_CLM-9_GEN1_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CLM-9 NEUT WHT SQU 4000K
Packaging: Tray
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 15.00mm L x 15.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V
Height: 1.37mm
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 95
Light Emitting Surface (LES): 9.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM-9-40-95-36-AA00-F2-3 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CLM-9 NEUT WHT SQU 4000K, Packaging: Tray, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 15.00mm L x 15.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V, Height: 1.37mm, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 95, Light Emitting Surface (LES): 9.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C.