Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CLM-9-65-80-36-AA00-F2-5
CLM-9-65-80-36-AA00-F2-5
CLM-9-65-80-36-AA00-F2-5 Luminus Devices Inc.
Luminus_CLM-9_GEN1_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CLM-9 COOL WHT SQU 6500K
Packaging: Tray
Color: White, Cool
Size / Dimension: 15.00mm L x 15.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V
Height: 1.37mm
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
CCT (K): 6500K 5-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 9.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM-9-65-80-36-AA00-F2-5 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CLM-9 COOL WHT SQU 6500K, Packaging: Tray, Color: White, Cool, Size / Dimension: 15.00mm L x 15.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V, Height: 1.37mm, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, CCT (K): 6500K 5-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 9.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C.