Produkte > SIEMENS > CLM0C02480
CLM0C02480
CLM0C02480 Siemens
8db4978a201316bfcbfa17fedb3e686eb7c0c631.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,2NO,OPN
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 480VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 408 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM0C02480 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,2NO,OPN, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 480VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 408 VAC.