Produkte > SIEMENS > CLM0C03480
CLM0C03480
CLM0C03480 Siemens
40559fb5c3ff247abb4e08817188d617349e0ebb.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,3NO,OPN
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 480VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 408 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM0C03480 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,3NO,OPN, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 480VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 408 VAC.