Produkte > SIEMENS > CLM0C06277
CLM0C06277
CLM0C06277 Siemens
443b3a4f3ed4bdf84be238a60b36f340d83519c7.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,6NO,OPN
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 6PST-NO (6 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 235.5 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM0C06277 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,6NO,OPN, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 277VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 6PST-NO (6 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 235.5 VAC.