Produkte > SIEMENS > CLM0C10480
CLM0C10480
CLM0C10480 Siemens
6060963f968bf15c4c73b911ee0fa75f8d5eba71.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,10NO,OP
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 480VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 10PST-NO (10 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 408 VAC