Produkte > SIEMENS > CLM0C12277
CLM0C12277
CLM0C12277 Siemens
1410e09832d0da6da2935a79ea5f87547b030bec.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,12NO,OP
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 12PST-NO (12 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 235.5 VAC