Produkte > SIEMENS > CLM0D03120
CLM0D03120
CLM0D03120 Siemens
4f531d416c731f2cf294077182c082eb070698b0.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,60A,3NO,OPN
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 60 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM0D03120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,60A,3NO,OPN, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 60 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC.