Produkte > SIEMENS > CLM0E02480
CLM0E02480
CLM0E02480 Siemens
074b35af18f6b1f0017039dad2dba9f0f215444a.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,2NO,OP
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 480VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 100 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 408 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM0E02480 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,2NO,OP, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 480VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 100 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 408 VAC.