Produkte > SIEMENS > CLM0E05120
CLM0E05120
CLM0E05120 Siemens
8564af42ff46e02f8346e5eb70af08cfd2340b0d.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,5NO,OP
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 5PST-NO (5 Form A)
Contact Rating (Current): 100 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM0E05120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,5NO,OP, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 5PST-NO (5 Form A), Contact Rating (Current): 100 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC.