Produkte > SIEMENS > CLM0F02480
CLM0F02480
CLM0F02480 Siemens
8efc009de0ea1f103dadbefc996a0741990039dd.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,200A,2NO,OP
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 480VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 200 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 408 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM0F02480 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,200A,2NO,OP, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 480VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 200 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 408 VAC.