Produkte > SIEMENS > CLM0H02120
CLM0H02120
CLM0H02120 Siemens
d1183d8a16f8418e418af06086a30c5978301c93.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,400A,2NO,OP
Packaging: Box
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 400 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM0H02120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,400A,2NO,OP, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 400 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC.