Produkte > SIEMENS > CLM1B03277
CLM1B03277
CLM1B03277 Siemens
83e7b4b5ce6efc1b576f30dc79dcaaaa32a9aa8c.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,3NO,N1,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 265 ~ 277VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1B03277 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,3NO,N1,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 265 ~ 277VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Part Status: Active.