Produkte > SIEMENS > CLM1B04240
CLM1B04240
CLM1B04240 Siemens
1c4d43995477bed04d056af12c2444a1ecaa145a.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,4NO,N1,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 208 ~ 240VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1B04240 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,4NO,N1,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 208 ~ 240VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.