Produkte > SIEMENS > CLM1C06480
CLM1C06480
CLM1C06480 Siemens
43fa2916eced334cf0724a4bd1fd74503e297901.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,6NO,N1,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 480VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 6PST-NO (6 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 408 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1C06480 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,6NO,N1,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 480VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 6PST-NO (6 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 408 VAC.