Produkte > SIEMENS > CLM1C09120
CLM1C09120
CLM1C09120 Siemens
eea30b7ba7c01e910d8f3789e0e97f893ed1ab4f.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,9NO,N1,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 9PST-NO (9 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1C09120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,9NO,N1,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 9PST-NO (9 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC.