Produkte > SIEMENS > CLM1G03120
CLM1G03120
CLM1G03120 Siemens
084f5f3a296c8c44c292ec3dd20e78d04942cf42.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,300A,3NO,N1
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 300 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1G03120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,300A,3NO,N1, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 300 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC, Part Status: Active.