Produkte > SIEMENS > CLM1G03277
CLM1G03277
CLM1G03277 Siemens
2f0796f7c83f4445877683bfc3522f6193745a62.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,300A,3NO,27
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 300 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 235.5 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1G03277 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,300A,3NO,27, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 277VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 300 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 235.5 VAC.