Produkte > SIEMENS > CLM2E02480
CLM2E02480
CLM2E02480 Siemens
DatasheetService?format=PDF&caller=EGH&mlfbs=US2:CLM2E02480&language=en
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,2NO,N1
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 480VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 100 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 408 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM2E02480 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,2NO,N1, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 480VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 100 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 408 VAC.