Produkte > SIEMENS > CLMSB08277
CLMSB08277 Siemens
DatasheetService?format=PDF&caller=EGH&mlfbs=US2:CLMSB08277&language=en
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,8NO,N4X
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 265 ~ 277VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 8PST-NO (8 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLMSB08277 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,8NO,N4X, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 265 ~ 277VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 8PST-NO (8 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Part Status: Active.