CLS0281-L152
CLS0281-L152 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cls0281-l152.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 500Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 3 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 500 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 82.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 16377 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLS0281-L152 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: Low Profile, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 500Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 3 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 500 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 82.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Weitere Produktangebote CLS0281-L152
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLS0281-L152 CLS0281-L152 Hersteller : CUI Devices cls0281_l152-1776902.pdf Speakers & Transducers speaker, 28 mm round, 5.8 mm deep, paper, Nd-Fe-B, 1 W, 8 ohm, 500 Hz, 152 mm wire leads