CLS0401M-L152
CLS0401M-L152 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cls0401m-l152.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 80DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Shape: Round
Type: Low Profile
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 600Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.382" (9.70mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 500 mW
Power - Rated: 200 mW
Frequency Range: 600 Hz ~ 8 kHz
Efficiency - dBA: 80.00
Efficiency - Testing: 200mW/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 256 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLS0401M-L152 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 80DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Shape: Round, Type: Low Profile, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 600Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.382" (9.70mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 500 mW, Power - Rated: 200 mW, Frequency Range: 600 Hz ~ 8 kHz, Efficiency - dBA: 80.00, Efficiency - Testing: 200mW/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Weitere Produktangebote CLS0401M-L152
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLS0401M-L152 CLS0401M-L152 Hersteller : CUI Devices cls0401m_l152-1776623.pdf Speakers & Transducers speaker, 40 mm round, 9.7 mm deep, PET, Nd-Fe-B, 200 mW, 8 ?, 600 Hz, 152 mm wire leads