CM04CD150JO3
CM04CD150JO3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
RADIAL-ORDER.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Mica Capacitors 15pF 500V 5%
auf Bestellung 323 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM04CD150JO3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP MICA 500V, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.142" (3.60mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM04CD150JO3 CM04CD150JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE RADIAL-ORDER.pdf Mica Capacitors 15pF 500V 5%
auf Bestellung 325 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CM04CD150JO3 CM04CD150JO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor RADIAL-ORDER.pdf Mica Capacitors 15pF 500V 5%
auf Bestellung 323 Stücke:
CM04CD150JO3 CM04CD150JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles RADIAL-ORDER.pdf Description: CAP MICA 500V
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.142" (3.60mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
Voltage - Rated: 500 V