CM05ED220JO3
CM05ED220JO3 Cornell Dubilier Knowles
RADIAL-ORDER.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 500V
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 858 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM05ED220JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 500V, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CM05ED220JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM05ED220JO3 CM05ED220JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE RADIAL-ORDER-1488758.pdf Mica Capacitors 22pF 500V 5%