CM05ED750GO3
CM05ED750GO3 Cornell Dubilier Knowles
RADIAL-ORDER.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 75PF 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 75 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 4540 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM05ED750GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 75PF 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 75 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM05ED750GO3 CM05ED750GO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE RADIAL-ORDER.pdf Mica Capacitors 75pF 500V 2%
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CM05ED750GO3 CM05ED750GO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor RADIAL-ORDER.pdf Mica Capacitors 75pF 500V 2%