CM05FD181GO3
CM05FD181GO3 Cornell Dubilier Knowles
RADIAL-ORDER.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 500V
Tolerance: ±2%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 180 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 1350 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM05FD181GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 500V, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.370" (9.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 180 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CM05FD181GO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM05FD181GO3 CM05FD181GO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE RADIAL-ORDER.pdf Mica Capacitors 180pF 500V 2%