CM06FD431GO3
CM06FD431GO3 Cornell Dubilier Knowles
RADIAL-ORDER.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 430PF 500V RADIAL
Tolerance: ±2%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 430 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 2447 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM06FD431GO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 430PF 500V RADIAL, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 430 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CM06FD431GO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM06FD431GO3 CM06FD431GO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE RADIAL-ORDER.pdf Mica Capacitors 430pF 500V 2%