CM07FD103JO3
CM07FD103JO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 500V
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.890" (22.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 547 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM07FD103JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 500V, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.890" (22.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM07FD103JO3 CM07FD103JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 10nF 500V 5%
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CM07FD103JO3 CM07FD103JO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 10nF 500V 5%