Produkte > TGS > CM14M75000S022
CM14M75000S022
CM14M75000S022 TGS
3372_CM14M75000S022.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 14.75MHz 22pF SMD373
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 22 pF
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 14.75 MHz
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM14M75000S022 TGS
Description: CERAMIC RES 14.75MHz 22pF SMD373, Features: Built in Capacitor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 22 pF, Impedance: 40 Ohms, Frequency: 14.75 MHz.