Produkte > TGS > CM18M43000S022
CM18M43000S022
CM18M43000S022 TGS
CM18M43000S022.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 18.43MHz 22pF SMD373
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 18.43 MHz
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM18M43000S022 TGS
Description: CERAMIC RES 18.43MHz 22pF SMD373, Features: Built in Capacitor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Part Status: Active, Capacitance: 22 pF, Impedance: 40 Ohms, Frequency: 18.43 MHz.