Produkte > TGS > CM32M00000S005
CM32M00000S005
CM32M00000S005 TGS
CM32M00000S005.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 32MHz 5pF SMD3731
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 5 pF
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 32 MHz