CMB02070X3909GB200 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
cma0204-cmb0207.pdf
Hersteller: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CMB 0207 2% B2 39R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMB02070X3909GB200 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category: SMD resistors, Description: Resistor: carbon film; SMD; MELF; 0207; 39Ω; 1W; ±2%; 500V; -55÷125°C, Operating temperature: -55...125°C, Mounting: SMD, Case - inch: 0207, Diameter: 2.2mm, Body dimensions: Ø2.2x5.8mm, Length: 5.8mm, Roll diameter max.: 180mm, Power: 1W, Tolerance: ±2%, Resistance: 39Ω, Operating voltage: 500V, Case - mm: 6123, Conform to the norm: AEC-Q200, Type of resistor: carbon film, Case: MELF.
Weitere Produktangebote CMB02070X3909GB200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
CMB02070X3909GB200 Hersteller : VISHAY cma0204-cmb0207.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: carbon film; SMD; MELF; 0207; 39Ω; 1W; ±2%; 500V; -55÷125°C
Operating temperature: -55...125°C
Mounting: SMD
Case - inch: 0207
Diameter: 2.2mm
Body dimensions: Ø2.2x5.8mm
Length: 5.8mm
Roll diameter max.: 180mm
Power: 1W
Tolerance: ±2%
Resistance: 39Ω
Operating voltage: 500V