Produkte > SAME SKY > CMEJ-0733-36-L050
CMEJ-0733-36-L050
CMEJ-0733-36-L050 Same Sky
cmej_0733_36_l050-3508724.pdf
Hersteller: Same Sky
Microphones microphone, 7 mm, electret condenser, omnidirectional, 50mm Lead Wire, 4.5 Vdc, 36 dB sensitivity
auf Bestellung 942 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMEJ-0733-36-L050 Same Sky
Description: MIC COND ANLG OMNI -36DB 0.276"D, Packaging: Bag, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Sensitivity: -36dB ±2dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 60dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 4.5 V, Current - Supply: 500 µA, Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMEJ-0733-36-L050 CMEJ-0733-36-L050 Hersteller : CUI Devices cmej_0733_36_l050-1776761.pdf Microphones microphone, 7 mm, electret condenser, omnidirectional, 50mm Lead Wire, 4.5 Vdc, 36 dB sensitivity
auf Bestellung 1174 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Bag
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Sensitivity: -36dB ±2dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 60dB
Termination: Wire Leads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 4.5 V
Current - Supply: 500 µA
Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz