Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > CMHD459A TR PBFREE
CMHD459A TR PBFREE
CMHD459A TR PBFREE Central Semiconductor
CMHD457A_459A.PDF
Hersteller: Central Semiconductor
Small Signal Switching Diodes Low Leakage Diode 200Vrrm 175Vrwm 400
auf Bestellung 291 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMHD459A TR PBFREE Central Semiconductor
Description: 200MA 200V SMD DIODE-LOW LEAKAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 6pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: SOD-123, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 nA @ 200 V.
Weitere Produktangebote CMHD459A TR PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMHD459A TR PBFREE CMHD459A TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp Description: 200MA 200V SMD DIODE-LOW LEAKAGE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 6pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: SOD-123
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 nA @ 200 V