Produkte > CUI DEVICES > CMI-1614C-120
CMI-1614C-120
CMI-1614C-120 CUI Devices
cmi-1614c-120.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 16MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.2kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 35mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 9 ~ 13V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
auf Bestellung 907 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMI-1614C-120 CUI Devices
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 16MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.2kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 35mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 9 ~ 13V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMI-1614C-120 CMI-1614C-120 Hersteller : CUI Devices cmi_1614c_120-1776527.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzer 16mm rnd 2.2kHz 12V TH
auf Bestellung 914 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CMI-1614C-120 CMI-1614C-120 Hersteller : Same Sky cmi_1614c_120.pdf Buzzers & Audio Indicators - Board Mount Buzzer 16mm rnd 2.2kHz 12V TH