Produkte > BRADY CORPORATION > CMKC-250-PK
CMKC-250-PK
CMKC-250-PK Brady Corporation
B-654.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: CMKC-250-PK, LABEL, 0.25" DIA, 2
Packaging: Bulk
Material - Body: Polyimide
Label Type: Die Cut
Applications: Electronic Labeling
Color - Background: Amber
Diameter - Label: 0.250" (6.35mm)
Printer Name: BBP81, i7100, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300, R4500, R6200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMKC-250-PK Brady Corporation
Description: CMKC-250-PK, LABEL, 0.25" DIA, 2, Packaging: Bulk, Material - Body: Polyimide, Label Type: Die Cut, Applications: Electronic Labeling, Color - Background: Amber, Diameter - Label: 0.250" (6.35mm), Printer Name: BBP81, i7100, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300, R4500, R6200.