Produkte > LEMO > CMN.08.T22.059PGCE
CMN.08.T22.059PGCE LEMO
Hersteller: LEMO
Description: CABLE 8COND 22AWG GRAY
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Operating Temperature: 80°C
Number of Conductors: 8
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.232" (5.90mm)
Jacket Color: Gray
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMN.08.T22.059PGCE LEMO
Description: CABLE 8COND 22AWG GRAY, Packaging: Bulk, Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Operating Temperature: 80°C, Number of Conductors: 8, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.232" (5.90mm), Jacket Color: Gray, Part Status: Active.