Produkte > SURGE > CMPPAC310V103K10S6
CMPPAC310V103K10S6
CMPPAC310V103K10S6 SURGE
CMPP_2020.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP FILM 10000PF 310VAC RADIAL
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMPPAC310V103K10S6 SURGE
Description: CAP FILM 10000PF 310VAC RADIAL, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).