Produkte > SURGE > CMPPAC310V105K15S6
CMPPAC310V105K15S6
CMPPAC310V105K15S6 SURGE
CMPP_2020.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP FILM 1UF 310VAC RADIAL
Packaging: Bag
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.413" W (18.00mm x 10.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMPPAC310V105K15S6 SURGE
Description: CAP FILM 1UF 310VAC RADIAL, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.413" W (18.00mm x 10.50mm).