Produkte > SURGE > CMPPAC310V105K27.5S5
CMPPAC310V105K27.5S5
CMPPAC310V105K27.5S5 SURGE
CMPP_2020.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP FILM 1UF 310VAC RADIAL
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.220" L x 0.315" W (31.00mm x 8.00mm)
auf Bestellung 284 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMPPAC310V105K27.5S5 SURGE
Description: CAP FILM 1UF 310VAC RADIAL, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.220" L x 0.315" W (31.00mm x 8.00mm).