Produkte > SURGE > CMPPAC310V224K12.5S5
CMPPAC310V224K12.5S5
CMPPAC310V224K12.5S5 SURGE
CMPP_2020.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP FILM 0.22UF 310VAC RADIAL
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.591" L x 0.276" W (15.00mm x 7.00mm)
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMPPAC310V224K12.5S5 SURGE
Description: CAP FILM 0.22UF 310VAC RADIAL, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.591" L x 0.276" W (15.00mm x 7.00mm).