Produkte > SURGE > CMPPAC310V824K15S5
CMPPAC310V824K15S5
CMPPAC310V824K15S5 SURGE
CMPP_2020.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP FILM 0.82UF 310VAC RADIAL
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.82 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm)
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMPPAC310V824K15S5 SURGE
Description: CAP FILM 0.82UF 310VAC RADIAL, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.82 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm).